Κεντρική σελίδα
Εφημερίδα Υπηρεσίας
Σχολεία
Έντυπα
Νόμοι
Αναζήτηση
Χρήσιμα Links

        

 

για να στείλετε e-mail

στη Διεύθυνση,

κάντε κλικ στο εικονίδιο

 

Τελευταία Τροποποίηση:

28/06/2011 15:10

 

Επισκέπτες μέχρι σήμερα:

Website counter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

 

Τοποθετήσεις 2010-2011 (συγκεντρωτικά όλων των ειδικοτήτων)

 

ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ) - ΕΣΠΑ 24/1/2011
       
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (8Ω), 1ο ΝΕΜΕΑΣ (2Ω), 2ο ΝΕΜΕΑΣ (2Ω), ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (2Ω), ΑΡΧ. ΚΛΕΩΝΩΝ (1Ω)
2 ΜΠΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 2ο ΚΙΑΤΟΥ(3Ω), 7ο ΚΙΑΤΟΥ(2Ω), 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(2Ω) ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ(2Ω), ΠΑΣΙΟΥ(2Ω), ΜΟΥΛΚΙ (2Ω), ΣΙΚΥΩΝΑΣ (2Ω)
3 ΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ(10Ω), 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2Ω), ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ (3Ω)

 

                                                  24/01/2011                                                                                 

Τοποθετήσεις αναπληρωτών Δασκάλων

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΠΕ70  Σικυώνας
2 ΦΟΥΣΙΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΠΕ70 Εξαμιλίων

                                                   14/01/2011                                                                                 

Τοποθετήσεις αναπληρωτών Φυσικής Αγωγής

ΑΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΡΙΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ

1

ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ11

ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (16 ΩΡ)

 ΣΟΦΙΚΟΥ (8 ΩΡ)

1

ΛΥΜΠΕΡΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΕ11

ΒΕΛΟΥ (21 ΩΡ)

1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (3 ΩΡ)  

 

                                                   24/11/2010                                                                                 

Συμπληρωματική τοποθέτηση εκπαιδευτικού για συμπλήρωση ωραρίου από Β/θμια

ΑΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΧΟΝΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ11

1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ  επιπλέον 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ για 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ.  

 

Μερική τροποποίηση τοποθέτησης εκπαιδευτικού Πληροφορικής Μ.Ω. ΕΣΠΑ:

Φλέσσας Νικόλαος για 4 ώρες, από το Δημοτικό Σχολείο Στυμφαλίας στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Ξυλοκάστρου

 

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Πληροφορικής μειωμένου ωραρίου ΕΣΠΑ

    ΩΡΕΣ ΣΥΝΟΛΟ ΩΡΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ
1η ομάδα ΦΕΝΕΟΥ 4 15 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΨΑΡΙΟΥ 4
ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ 4
ΜΕΓ. ΒΑΛΤΟΥ 3
2η ομάδα 2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 6 15 ΚΑΡΠΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 4
4o KOΡΙΝΘΟΥ 5
   
3η ομάδα 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 12 15 ΤΣΟΓΚΑ ΣΟΦΙΑ
ΒΟΧΑΙΚΟΥ 3

 

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Γερμανικής και Γαλλικής Γλώσσας Μειωμένου Ωραρίου - ΕΣΠΑ

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ
1 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ07 ΦΕΝΕΟΥ - 4 ΩΡΕΣ

2ο ΝΕΜΕΑΣ - 4 ΩΡΕΣ

1ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 2 ΩΡΕΣ

1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ - 2 ΩΡΕΣ

 

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ
1 ΜΠΑΛΑΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ06 ΦΕΝΕΟΥ - 12 ΩΡΕΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΚΩΝ - 3 ΩΡΕΣ

                                                   18/11/2010                                                                                 

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών για παράλληλη στήριξη

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΝΤΙΝΕΡΗ  ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΑΣΚΑΛΑ 11ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
2 ΠΡΑΞΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

 

Τοποθέτηση εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ08 στη διάθεση ΠΥΣΠΕ από Β/θμια

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΓΚΙΟΡΓΚΙΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ

Περαχώρας:  4 ώρες, 1ο Κιάτου:    2 ώρες, 3ο Κιάτου:   2 ώρες4ο Κιάτου:   2 ώρες7ο Κιάτου:     2 ώρες, Πασίου:      2 ώρες

 

                                                   05/11/2010                                                                                 

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ06-Αγγλικής (από ΕΣΠΑ)

         
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ (12Ω), ΠΙΤΣΩΝ (4Ω-ολ), ΚΑΜΑΡΙΟΥ (4Ω-ολ), ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ (4Ω-ολ)
2 ΠΡΟΚΟΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (12Ω + 4Ω ολ), ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ (4Ω-ολ), ΨΑΡΙΟΥ (4Ω-ολ)
3 ΡΟΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧ. ΚΛΕΩΝΩΝ (6Ω + 4Ω-ολ), ΑΓΙΟΝΟΡΙΟΥ (4Ω-ολ), ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ (4Ω-ολ), ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (4Ω-ολ)
4 ΓΙΑΒΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 7ο ΚΙΑΤΟΥ (12Ω + 4Ω-ολ), Μ. ΒΑΛΤΟΥ (4-ολ), ΜΑΝΝΑΣ (4Ω-ολ)
5 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΦΕΝΕΟΥ (12Ω), ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ (4Ω-ολ), 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4Ω-ολ), ΚΑΡΥΩΤΙΚΩΝ (4Ω-ολ)
6 ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ (12Ω + 4Ω-ολ), ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ (4Ω-ολ), ΡΙΖΑΣ (4Ω-ολ)

 

                                                   01/11/2010                                                                                 

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών μειωμένου ωραρίου κλάδου ΠΕ19-20 Πληροφορικής  (από ΕΣΠΑ)

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΩΡΑΡΙΟΥ  
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΗΣ (4 ΩΡΕΣ) ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ (4 ΩΡΕΣ), ΣΟΦΙΚΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΙΣΘΜΙΑΣ (3 ΩΡΕΣ)  
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΚΙΑΤΟΥ (4 ΩΡΕΣ) 4ο ΚΙΑΤΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ (3 ΩΡΕΣ)  
3 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΛΟΥ (14 ΩΡΕΣ) ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ (1 ΩΡΑ)  
4 ΚΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ) ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΛΕΧΑΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΑΘΙΚΙΩΝ (3 ΩΡΕΣ)  
5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΝΕΜΕΑΣ (4 ΩΡΕΣ) 2ο ΝΕΜΕΑΣ (4 ΩΡΕΣ), ΑΡΧ. ΚΛΕΩΝΩΝ (4 ΩΡΕΣ), ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (3 ΩΡΕΣ)  
6 ΛΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ) ΜΑΝΝΑΣ (4 ΩΡΕΣ), ΡΙΖΑΣ (4 ΩΡΕΣ), ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ (3 ΩΡΕΣ) άδεια κύησης
7 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ) ΑΓΙΟΝΟΡΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (3 ΩΡΕΣ)  
8 ΦΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ) ΜΑΝΝΑΣ (4 ΩΡΕΣ), ΡΙΖΑΣ (4 ΩΡΕΣ), ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ (3 ΩΡΕΣ)  

 

                                                   19/10/2010                                                                                 

Τοποθετήσεις αναπληρωτών Δ' φάσης

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΛΕΜΠΕΣΗ  ΑΝΝΑ ΔΑΣΚΑΛΑ ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ
2 ΓΙΑΝΔΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ
3 ΜΗΤΣΕΑ ΕΛΕΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΚΩΝ

                                                   15/10/2010                                                                                 

Tοποθετήσεις εκπαιδευτικών Αγγλικής Γλώσσας - (από ΕΣΠΑ)

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(24Ω)
2 ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(15Ω), ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(9Ω)
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ(20Ω), ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(4Ω) ΜΕ ΛΗΞΗ
4 ΜΙΧΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ(10Ω), ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(12Ω)

 

Τροποποίηση τοποθέτησης εκπαιδευτικών

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔ.   ΣΧΟΛΕΙΟ
ΡΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06 ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΟΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ05 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ Μ.Ω. ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ ΣΤΟ 6ο ΚΙΑΤΟΥ - 4 ΩΡΕΣ ΣΤΟ 3ο ΚΙΑΤΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ05 ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ ΣΤΟ 3ο ΚΙΑΤΟΥ - 4 ΩΡΕΣ ΣΤΟ 6ο ΚΙΑΤΟΥ

 

                                                   12/10/2010                                                                                 

Συμπληρωματικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Αισθητικής Αγωγής (Μουσικής)- (από ΕΣΠΑ)

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
1 ΜΠΑΡΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
2 ΚΑΡΛΑΥΤΗ  ΑΝΝΑ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ (2 ΩΡΕΣ), ΑΛΜΥΡΗΣ (3 ΩΡΕΣ)
3 ΜΙΧΕΛΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 6ο - 9ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ), ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ (2 ΩΡΕΣ)
4 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΟΧΑΪΚΟΥ (2 ΩΡΕΣ), ΛΕΧΑΙΟΥ (3 ΩΡΕΣ)
5 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ (3 ΩΡΕΣ)
6 ΤΣΑΠΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ (4 ΩΡΕΣ)

 

Συμπληρωματικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Αισθητικής Αγωγής (Θεατρικών Σπουδών) (από ΕΣΠΑ)

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (3 ΩΡΕΣ)

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟ
ΓΚΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ08 2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ (2 ΩΡΕΣ)
ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ08 ΙΣΘΜΙΑΣ (2 ΩΡΕΣ), ΛΕΧΑΙΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ08 ΦΕΝΕΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ + ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ + 12ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 4 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ + 1ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ

                                                    08/10/2010                                                                                 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ Μ.Ω. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (από ΕΣΠΑ)
       
    ΩΡΕΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ
1η ομάδα 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4
1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2
2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4
2η ομάδα 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4 ΖΑΛΕΡ ΡΑΜΟΝΑ
2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4
3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2
3η ομάδα ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ 4 ΣΑΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΛΕΧΑΙΟΥ 4
1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 4
ΑΣΣΟΥ 2
4η ομάδα ΑΛΜΥΡΗΣ 4 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΕΝΙΑ
ΙΣΘΜΙΑΣ 4
ΒΕΛΟΥ 4
ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ 2
5η ομάδα 2ο ΚΙΑΤΟΥ 4 ΡΟΥΝΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
3ο ΚΙΑΤΟΥ 4
6ο ΚΙΑΤΟΥ 2
7ο ΚΙΑΤΟΥ 2
ΠΑΣΙΟΥ 2
  ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ Μ.Ω. ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (από ΕΣΠΑ)
     
    ΩΡΕΣ ΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ
1η ομάδα 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 4
13ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2
ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ 2
1o ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4
2η ομάδα 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4 ΜΠΟΓΟΡΔΟΥ ΘΕΩΝΗ
2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4
1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2
ΙΣΘΜΙΑΣ 2
3η ομάδα ΑΛΜΥΡΗΣ 4 ΚΟΛΠΟΝΔΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
ΑΣΣΟΥ 2
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2
ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 4
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ 2
4η ομάδα 1ο ΝΕΜΕΑΣ 4 ΜΠΙΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2ο ΝΕΜΕΑΣ 4
ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
5η ομάδα 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 4 ΝΟΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣΣΟΥ 4
6ο ΚΙΑΤΟΥ 4
ΠΑΣΙΟΥ 2

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ ΕΚΠ/ΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ05 1ο ΚΙΑΤΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 3ο ΚΙΑΤΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 7ο ΚΙΑΤΟΥ (2 ΩΡΕΣ), ΒΕΛΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ)
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΔΟΜΙΝΙΚΗ ΠΕ05 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (2 ΩΡΕΣ), 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

                                                   30/09/2010                                                                                 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ - 30/9/2010

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 363 Ψαρίου
2 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ 405 7ο Κιάτου (με πιθανή λήξη)
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΓΓΓΕΛΙΚΗ 424 1ο Νεμέας
4 ΒΑΚΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 431 2ο Αγίων Θεοδώρων (με πιθανή λήξη)
5 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 438 4o Κιάτου
6 ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 487 Φενεού
7 ΜΠΑΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 600 Κλένιας
8 ΜΠΑΣΤΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 607 Βέλου
9 ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 745 Αγίου Βασιλείου (με πιθανή λήξη)
10 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΓΑΠΗ 811 Εξαμιλίων (με πιθανή λήξη)
11 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 814 Κοκκωνίου-Πουλίτσας (με λήξη 30/11)
12 ΔΗΜΑΚΗ  ΣΜΑΡΑΓΔΗ 840 Αθικίων (με λήξη 17/12)

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ - 30/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ08 ΙΣΘΜΙΑΣ (2 ΩΡΕΣ), 2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ (2 ΩΡΕΣ)

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ - 30/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟ
ΓΚΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ08 ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ (2 ΩΡΕΣ)
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11 ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ (10 ΩΡΕΣ)

                                                   ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΕΣ                                                                              

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ - 29/9/2010 (από ΕΣΠΑ)

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΣΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
3 ΠΑΠΙΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΑΤΡΟΥ) ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ

ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΓΙΑΜΒΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - 28/9/2010

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ           
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΙΝΑΚΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΩΡΑΡΙΟΥ
1 ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β 42 30,25 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (14Ω ΚΛ+4Ω ΟΛΟΗΜ) ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (4Ω ΚΛ)
2 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β 71 28,39 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (12Ω ΚΛ+4Ω ΟΛΟΗΜ) 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4Ω ΚΛ) + 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2Ω ΟΛ)
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 25 0 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ (12Ω ΚΛ) 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (12Ω ΚΛ)
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 35 0 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (13Ω ΚΛ + 4Ω ΟΛΟΗΜ) ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (4Ω ΚΛ)
5 ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 67 0 ΒΕΛΟΥ (14Ω ΚΛ) 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (4Ω ΚΛ + 4Ω ΟΛΟΗΜ)
6 ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 87 0 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (8Ω ΚΛ + 4Ω ΟΛΟΗΜ) 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (8Ω ΚΛ) + 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2Ω ΟΛ)
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ            
1 ΚΑΪΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 8 0 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (13Ω ΚΛ + 4Ω ΟΛΟΗΜ) ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (4Ω ΚΛ + 3Ω ΟΛ)

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - 28/9/2010 (από ΕΣΠΑ)

  ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ          
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗ B 195 5ο Κορίνθου (ΤΕ)
2 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ B 197 1ο Ξυλοκάστρου (ΤΕ)

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - 28/9/2010

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΙΝΑΚΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝ ΠΕ60 Β 1305 33,938 ΚΛΕΝΙΑΣ
2 ΤΑΜΑΡΕΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ60 Β 1376 30,763 ΜΕΣΣΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΥΣΠΕ - 28/9/2010

1. ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, νηπιαγωγός, αποσπασμένη από ΠΥΣΠΕ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, στο Νηπιαγωγείο Αρχ. Κλεωνών

2. ΚΙΑΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, δάσκαλος, αποσπασμένος από ΠΥΣΠΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, στο 6ο ΔΣ Κορίνθου (με λήξη).

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ - 22/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05 4ο ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 6ο-9ο ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 12ο ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ),
ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ05 ΒΕΛΟΥ (2 ΩΡΕΣ)

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ - 22/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ11 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (21 ΩΡΕΣ)
WIDMER MARIA - ANNA ΠΕ07 4ο ΚΙΑΤΟΥ (4 ΩΡΕΣ) - 1ο ΚΙΑΤΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
ΦΩΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (6 ΩΡΕΣ)
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ05 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
ΚΟΝΤΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05 ΣΟΦΙΚΟΥ (4 ΩΡΕΣ) + ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
ΛΙΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05 4ο ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ)

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ - 20/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΝΕΟΥ (6 ΩΡΕΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ - 16/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (10 ΩΡΕΣ)
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ (4 + 4 ΟΛΟΗΜ)
ΓΚΟΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (8 ΩΡΕΣ) + ΑΣΣΟΥ (2 ΟΛ)
ΖΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΚΙΑΤΟΥ (12 ΩΡ) + 3ο ΚΙΑΤΟΥ (2 ΩΡ)  + ΜΕΛΙΣΣΙ (4 ΩΡ)
ΜΙΣΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ - ΠΟΥΛΙΤΣΑΣ (16 + 3 ΟΛ)
ΜΠΡΙΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΣΙΟΥ (6 ΩΡΕΣ)
ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ (2 ΩΡ) + ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (4 ΩΡ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (20 ΩΡ)
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ (8 ΩΡΕΣ)
ΠΑΡΡΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΜΟΥΛΚΙΟΥ (14 ΩΡ)+ ΣΙΚΥΩΝΟΣ (4 ΩΡ)
ΠΟΥΛΑΚΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΥΩΤΙΚΩΝ (4 ΩΡ) + ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ (4 ΩΡ) + ΚΑΜΑΡΙΟΥ (4 ΩΡ) + ΠΙΤΣΑ (4 ΩΡ)
ΒΙΤΣΕΛΑ  ΜΑΡΙΑ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ (8 ΩΡ)
ΦΩΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (8 ΩΡ)
ΧΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (6 ΩΡ) + ΜΕΓ. ΒΑΛΤΟΥ (4 ΩΡ) + ΜΑΝΝΑΣ (4 ΩΡ)
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΕΛΟΥ (2 ΩΡ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ - 16/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΕΝΕΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ + ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ + 12ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ + 1ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ
ΓΚΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ  + 2ο ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ + ΙΣΘΜΙΑΣ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ - 16/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (10 ΩΡΕΣ) + 12ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (6 ΩΡΕΣ)
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ (6 ΩΡΕΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ - 16/9/2010

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ ΜΟΡΙΑ ΠΙΝΑΚΑ   ΣΧΟΛΕΙΑ
1 ΒΑΡΕΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ06 0 53,545   1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (20 ΩΡΕΣ) + ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ ΟΛ)
2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ06 0 49,518 ΕΓΓΑΜΗ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (20 ΩΡΕΣ) + ΒΟΧΑΙΚΟΥ (4 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜ)
3 ΔΑΓΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06 0 40,984   ΒΕΛΟΥ (24 ΩΡΕΣ)
4 ΣΤΡΑΠΑΤΣΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ06 1 33,753 ΕΓΓΑΜΗ 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (24 ΩΡΕΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ - 16/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΓΚΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ) + 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (6 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ)
ΔΑΚΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 4 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΘΩΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (10 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ)
ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (12 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ)
ΜΠΑΡΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (18 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ)
ΡΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (19 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ)
ΣΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (18 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ)
ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (16 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - 16/9/2010

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΣΧΟΛΕΙΑ
1 ΠΑΤΑΚΙΔΟΥ ΥΒΟΝΗ ΠΕ19 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 24 ΩΡΕΣ
4 ΜΠΑΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ19 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 24 ΩΡΕΣ
2 ΓΚΑΡΑΦΛΗ ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΕ19 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 24 ΩΡΕΣ
3 ΜΠΟΥΤΕΤΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ19 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 24 ΩΡΕΣ
4 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (10 ΚΛ+2ΟΛ) +3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΚΛ +2 ΟΛ) +4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΟΛ) +6ο-9ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ ΟΛ) = 24 ΩΡΕΣ
5 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ19 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (10 ΚΛ+2ΟΛ) + ΑΣΣΟΥ (4) + ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ (4) + ΒΟΧΑΙΚΟΥ (4) = 24 ΩΡΕΣ
6 ΚΑΨΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ19 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 24 ΩΡΕΣ
7 ΠΛΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ20 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (16 ΚΛ + 4 ΟΛ) + 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (4 ΟΛΟΗΜ) = 24 ΩΡΕΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΔΙΑΘΕΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ) - 16/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ, 14 ΩΡΕΣ
ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 14 ΩΡΕΣ + ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΟΛΟΗΜ. 4 ΩΡΕΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16 ΩΡΕΣ + 1ο-13ο 4 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΛΟΥ 14 ΩΡΕΣ + ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ 2 ΩΡΕΣ + ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ 4 ΩΡΕΣ 
ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΛΟΥ 14 ΩΡΕΣ + 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 ΩΡΕΣ + ΡΙΖΑ 2 ΩΡΕΣ
ΜΑΓΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΚΙΑΤΟΥ 4 ΩΡΕΣ 
ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΑΝΗ 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12 ΩΡΕΣ
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 4 ΩΡΕΣ, 3ο ΚΙΑΤΟΥ 4 ΩΡΕΣ, ΠΙΤΣΩΝ 4 ΩΡΕΣ 
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ 4 ΩΡΕΣ
ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 4 ΩΡΕΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ΩΡΕΣ + 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ΩΡΕΣ 
ΦΟΥΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ, 10 ΩΡΕΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΗΣ) - 15/9/2010 (από ΕΣΠΑ)

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΙΝΑΚΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΜΠΑΡΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 Β 24 41,505 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (16 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ + 2 ΟΛΟΗΜ) + 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΟΛΟΗΜΕΡΟ (2 ΩΡΕΣ)
2 ΚΑΡΛΑΥΤΗ  ΑΝΝΑ 0 Β 224 18,937 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (17 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ + 2 ΟΛΟΗΜΕΡΟ)
3 ΜΙΧΕΛΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 0 Β 329 11,81 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (16 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣ + 2 ΟΛΟΗΜ) + 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΟΗΜΕΡΟ (2 ΩΡΕΣ)
4 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0 Β 337 10,72 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (16 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ + 3 ΟΛΟΗΜΕΡΟ)
5 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΕΛΕΝΗ 0 Β 354 9,86 ΒΕΛΟΥ (18 ΩΡΕΣ) +1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ - ΟΛΟΗΜΕΡΟ (3 ΩΡΕΣ)
6 ΤΣΑΠΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ 0 Β 379 9,16 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ (16 ΩΡΕΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ + 4 ΩΡΕΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΑΠΟ Β/ΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - 15/9/2010

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΑΛΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ)
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΛΙΑΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
ΒΕΡΙΣΟΓΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 1ο-13ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 + 2 ΩΡΕΣ), 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣΣΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΒΕΛΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ), 11ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 4ο ΚΙΑΤΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 2ο ΚΙΑΤΟΥ (4 ΩΡΕΣ)
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ)
ΚΟΝΤΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ), ΣΟΦΙΚΟΥ (4 ΩΡΕΣ)
ΚΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ (4 ΩΡΕΣ), ΑΘΙΚΙΩΝ (4 ΩΡΕΣ)
ΛΙΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ)
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΔΟΜΝΙΚΗ 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ), 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 1ο - 13ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ), ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ (2 ΩΡΕΣ)
ΝΑΣΤΑΤΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ), 3ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ - 14/9/2010 ΑΠΟ ΕΣΠΑ

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  

ΣΧΟΛΕΙΟ 

1 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΌ Β/ΘΜΙΑ

1ο - 13ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

2 WIDMER ANNA ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΌ Β/ΘΜΙΑ

4o KIATOY (4 ΩΡΕΣ)

3 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΌ Β/ΘΜΙΑ

1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

2ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

3ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

4 ΜΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ Μ.Ω.

2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ (2 ΩΡΕΣ)

5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ Μ.Ω.

5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (2 ΩΡΕΣ)

4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

12ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

6ο - 9ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ΩΡΕΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ) - 14/9/2010 (από ΕΣΠΑ)

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΣΧΟΛΕΙΟ 
1 ΓΕΝΝΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΌ Β/ΘΜΙΑ 1ο ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (ΓΙΑ 8 ΩΡΕΣ)
2 ΤΕΚΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΌ Β/ΘΜΙΑ ΔΗΜ.ΣΧ. ΒΕΛΟΥ (ΓΙΑ 18 ΩΡΕΣ)
  Σημ.: Θα ακολουθήσει η τοποθέτηση των λοιπών εκπαιδευτικών (Εικαστικών) που έχουν διατεθεί από τη Β/θμια
                 
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΙΝΑΚΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΡΙΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΩΡΑΡΙΟΥ
1 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0 Β 91 32,34 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (17 ώρες) 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (7 ώρες)
2 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 0 Β 305 14,94 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (18 ώρες) 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (6 ώρες)
3 ΝΤΕΒΕΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 Β 365 10,63 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (14 ώρες) 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (10 ώρες)
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0 Β 420 6,68 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ (16 ώρες) 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (8 ώρες)
5 ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ 0 Β 465 3,29 ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΘΗΚΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟ  
6 ΜΠΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 Γ 27 0 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ (16 ώρες) 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (8 ώρες)
7 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 Γ 38 0 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (11 ώρες) 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (9 ώρες)       8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (4 ώρες)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΣΜΕΑΕ- 14/9/2010

ΑΑ ΤΥΠΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
1 Ειδική Αγωγή ΝΤΖΕΜΕ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60.50 87  
2 Ειδική Αγωγή ΠΛΙΑΣΑ ΣΟΦΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ60.50 139 ΕΙΔΙΚΟ Ν/ΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
               
1 Ειδική Αγωγή ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ71 126 ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
2 Ειδική Αγωγή ΒΑΝΑΟΥΤ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΦΟΝΣΟ ΑΛΒΕΡΤΟΣ ΠΕ71 140 ΤΕ 1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3 Ειδική Αγωγή ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ71 190 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
4 Ειδική Αγωγή ΛΑΪΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ71 366 ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
5 Ειδική Αγωγή ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ71 376 ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
6 Ειδική Αγωγή ΤΡΙΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ71 388 ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
7 Ειδική Αγωγή ΚΟΚΚΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡ ΠΕ71 403 ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
8 Ειδική Αγωγή ΓΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ71 406 ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
9 Ειδική Αγωγή ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ71 433 ΤΕ 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
10 Ειδική Αγωγή ΚΑΝΩΤΙΔΗ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ71 497 ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
11 Ειδική Αγωγή ΜΠΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ71 722 ΤΕ 2ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
12 Ειδική Αγωγή ΤΣΙΡΛΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ71 769 ΤΕ ΒΕΛΟΥ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ - 11/9/2010

Α' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΙΝΑΚΑ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
1 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ70 21 38 Δ. ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
2 ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ70 122 21,967   7ο ΚΙΑΤΟΥ
3 ΨΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ70 189 19,1 Δ. ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΦΕΝΕΟΥ
4 ΣΙΩΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕ70 218 19 Δ.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ (ΜΕ ΛΗΞΗ)
5 ΜΠΛΙΝΤΖΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ70 249 18,967   1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ70 269 18,9   1ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (ΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΛΗΞΗ)
7 ΣΑΜΠΑΡΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ70 485 18,267 Δ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
8 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ70 674 16,767 Δ.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΛΕΝΙΑΣ
9 ΒΛΑΣΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ70 677 16,567   2ο ΝΕΜΕΑΣ
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ70 681 16,467 Δ. ΒΕΛΟΥ ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ
11 ΔΡΟΓΚΟΥΛΑ ΦΑΝΗ ΠΕ70 751 13,833   1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ (ΜΕ ΛΗΞΗ)
12 ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ70 893 9,633   1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
13 ΓΚΟΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ70 1021 9,5   ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14 ΛΙΑΡΟΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ70 1142 9,167   1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
15 ΔΕΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ70 1151 9,167 Δ.ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
16 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΠΕ70 1172 9,167   ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ
17 ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΟΜΙΝΑ ΠΕ70 1372 9,133   ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ
18 ΓΙΑΣΑΦΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ70 1373 9,133   ΜΑΝΝΑΣ
19 ΤΣΑΧΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ70 1397 9,133   ΣΟΦΙΚΟΥ
20 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΗ ΠΕ70 1425 9,133   ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ
21 ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ70 1441 9,133   ΣΟΦΙΚΟΥ
22 ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΜΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΠΕ70 1559 9,033   ΛΑΥΚΑΣ
23 ΔΟΥΒΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ70 1643 8,8 Δ. ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ
24 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ70 1662 8,8 Δ.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΦΕΝΕΟΥ
25 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ70 1667 8,8 Δ. ΣΟΛΥΓΕΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
26 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΠΕ70 1673 8,8   ΨΑΡΙΟΥ
27 ΑΓΛΑΜΙΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ70 1757 8,8   ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ
28 ΓΚΙΟΥΛΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ70 1850 8,8 Δ. ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΨΑΡΙΟΥ
29 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΑΣΤΕΡΟΠΗ ΠΕ70 1956 7,967   ΦΕΝΕΟΥ
  ΣΤΑΦΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΕ70 1753 8,8 ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ  

 

Α' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ          
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΓΓΑΜΗ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ
1 ΚΙΒΩΤΟΥ (ΕΙΔ. ΚΑΤ) ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΙ   ΒΕΛΟΥ 4 19,033 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ
2 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΙ 3 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 761 42,193 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
3 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΙ 3   1393 29,327 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
4 ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΣΟΦΙΑ ΝΑΙ 1   78 59,087 5ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
5 ΓΛΥΜΙΔΑΚΗ ΖΩΓΡΑΦΕΝΙΑ ΝΑΙ 1   115 57,265 5ο ΚΙΑΤΟΥ
6 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΙ 1   132 56,14 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
7 ΚΟΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΙ 1 ΒΕΛΟΥ 247 52,415 ΛΕΧΑΙΟΥ
8 ΧΑΜΠΥΛΩΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΙ 1   267 52,017 ΑΡΧΑΙΑΣ ΝΕΜΕΑΣ
9 ΣΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑΙ 1 ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ 720 43,07 ΚΑΤΩ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
10 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΙ 1   781 41,888 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
11 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΙ   ΤΕΝΕΑΣ 216 52,882 ΚΛΕΝΙΑΣ
12 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΑΙ     469 47,703 2ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
13 ΚΟΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΙ     727 42,992 ΑΡΧΑΙΩΝ ΚΛΕΩΝΩΝ
14 ΚΟΥΣΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΑΙ     819 41,178 3ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
15 ΣΙΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΑΙ   ΒΟΧΑΣ 985 38,883 ΒΟΧΑΙΚΟΥ
16 ΠΡΩΤΟΓΗΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΑΙ     1146 36,465 ΑΘΙΚΙΩΝ
17 ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑΙ     1188 35,308 ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ
18 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ       50 61,628 ΠΕΤΡΙΟΥ
19 ΚΑΣΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ     ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 168 54,44 ΜΑΝΝΑΣ
20 ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ       228 52,585 ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
21 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ       328 50,412 1ο ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
22 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ       494 46,915 ΜΕΓ. ΒΑΛΤΟΥ
23 ΝΤΖΕΜΕ ΑΝΝΑ       645 44,37 ΑΘΙΚΙΩΝ
24 ΔΕΔΕ ΜΑΡΙΑ       692 43,468 ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
25 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ       940 39,502 2ο ΚΙΑΤΟΥ (ΜΕ ΛΗΞΗ)
26 ΚΟΥΤΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ       942 39,462 ΣΟΦΙΚΟΥ
27 ΡΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ 952 39,288 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΜΕ ΛΗΞΗ)
28 ΦΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ       1010 38,417 ΑΛΜΥΡΗΣ (ΜΕ ΛΗΞΗ)
29 ΚΟΚΟΡΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ     ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 1015 38,243 ΨΑΡΙΟΥ
30 ΚΟΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       1126 36,72 ΣΟΦΙΚΟΥ
31 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ       1154 36,312 ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ
32 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ       1163 36,273 ΛΑΥΚΑΣ
 
Δημιουργία και ενημέρωση ιστοσελίδας: Αμαλία Τσουκιά (διοικητικός υπάλληλος ΔΙ.Π.Ε. Ν. Κορινθίας), Ζαχαρούλα Θεοχάρη, (αποσπασμένη εκπαιδευτικός)