Αμοιβαίες μεταθέσεις ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ 7/2019

Μεταθέτουμε αμοιβαία με αίτησή τους τους παρακάτω εκπαιδευτικούς:
Δαλκαβούκη Αικατερίνη του Δημητρίου  εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ70-Δάσκαλοι του 2ου Δημοτικού Σχολείου Λουτρακίου, με την εκπαιδευτικό του ιδίου κλάδου Ψαρράκη Νικολέτα του Ιωάννη  του 3ου Δημοτικού Σχολείου Λουτρακίου.

Μεταθέσεις - οριστικές τοποθετήσεις εντός ΠΥΣΠΕ 2019

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί που έχουν υποβάλλει αίτηση μετάθεσης - οριστικής τοποθέτησης εντός ΠΥΣΠΕ να υποβάλλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων σύμφωνα με τις οδηγίες της εγκυκλίου.

Εγκύκλιος

Προθεσμία υποβολής δηλώσεων από Δευτέρα 15/4/2019 έως και Τρίτη 30/4/2019 στο σύστημα https://teachers.minedu.gov.gr/

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΕNΤΟΣ ΠΥΣΠΕ 2019

ΠΙΝΑΚΑΣ  ΜΟΡΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ  ΕΝΤΟΣ  ΠΥΣΠΕ 2019

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ : Τα μόρια εντοπιότητας και συνυπηρέτησης για τους δήμους που αναγράφονται θα προσμετρηθούν μετά την υποβολή της δήλωση προτίμησης σχολείων, η οποία θα πραγματοποιηθεί σε μεταγενέστερο χρόνο (μετά την έκδοση της απόφασης για τις μεταθέσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ).

ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΕNΤΟΣ ΠΥΣΠΕ 01-2019

ΠΙΝΑΚΑΣ  ΜΟΡΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ  ΕΝΤΟΣ  ΠΥΣΠΕ 01/2019

Υποβολή ενστάσεων από Πέμπτη 24/01/2019 έως Παρασκευή 01/02/2019 ηλεκτρονικά στο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  Πληροφορίες : Ζαχαρούλα Θεοχάρη  (τηλ. 2741363405 )