Πρόσκληση για υποβολή δηλώσεων προτίμησης σχολικών μονάδων για βελτίωση θέσης / οριστικής τοποθέτησης

Επισημαίνουμε ότι η εξαίρεση για το πάγωμα στις διαδικασίες υπηρεσιακών μεταβολών αφορά μόνο τις προπαρασκευαστικές ενέργειες. Η συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ για την απόφαση βελτιώσεων / οριστικών τοποθετήσεων δεν θα πραγματοποιηθεί έως την άρση της απαγόρευσης λόγω εκλογών και δεν θα εξεταστούν οι αιτήσεις πριν την άρση της.

Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων προτίμησης σχολικών μονάδων (ανακοινοποίηση ως προς τα κενά της Ειδικής Αγωγής)

Κατάλογος αιτήσεων βελτίωσης θέσης-οριστικής τοποθέτησης

Κατάλογος αιτήσεων βελτίωσης θέσης-οριστικής τοποθέτησης ειδικής αγωγής

Οδηγίες υποβολής δηλώσεων (προσοχή update: έχει προστεθεί στο σύστημα φέτος πλήκτρο Οριστικοποίηση στις δηλώσεις προτίμησης σχολείων για να ολοκληρωθεί η διαδικασία)