Δήλωση προσωρινής τοποθέτησης νεοδιόριστων εκπαιδευτικών 2023

Καλούνται οι νεοδιόριστοι/ες εκπαιδευτικοί να υποβάλλουν έως και την Πέμπτη 24/8/2023 και ώρα 13:00 με email στο tmprosopikou@dipe.kor.sch.gr τη δήλωσή τους για προσωρινή τοποθέτηση σε σχολική μονάδα για το 2023-2024. Τα κριτήρια τοποθέτησης αναφέρονται στην προηγούμενη ανάρτηση για τους μόνιμους διορισμούς. Αρκεί η υποβολή της δήλωσης (και τυχόν απαιτούμενων δικαιολογητικών σύμφωνα με τις οδηγίες του εντύπου) από το email που έχετε δηλώσει στο ΟΠΣΥΔ, δεν χρειάζεται να εκτυπωθεί και να σκαναριστεί υπογεγραμμένη για να την υποβάλλετε.

Ενημερώνουμε ότι από 1/9/2023 κάθε επικοινωνία με την υπηρεσία μας θα γίνεται από το υπηρεσιακό email των εκπαιδευτικών (@sch.gr) στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο. Aν δεν έχετε ήδη ως αναπληρωτές/τριες, θα πρέπει να φροντίσετε για την εγγραφή σας.

Κενά για τοποθέτηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών

Έντυπο δήλωσης