Μενού Κλείσιμο

Προσωρινοί πίνακες μονάδων βελτίωσης / οριστικής τοποθέτησης εντός ΠΥΣΠΕ 2023-2024

Ανακοινώνουμε τους προσωρινούς πίνακες μορίων βελτίωσης / οριστικής τοποθέτησης ε ν τ ό ς ΠΥΣΠΕ Κορινθίας. Επί των πινάκων υπάρχει η δυνατότητα υποβολής ενστάσεων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Οι ενστάσεις θα υποβληθούν από την υπηρεσιακή διεύθυνση του/της ενδιαφερόμενου/ης εκπαιδευτικού στο ΠΣΔ προς tmprosopikou@dipe.kor.sch.gr

Προθεσμία υποβολής ενστάσεων από την Τετάρτη 14/02/2024 έως και την Τρίτη 20/02/2024.

Επισημαίνουμε ότι οι δήμοι και οι μονάδες εντοπιότητας και συνυπηρέτησης θα υπολογιστούν από το σύστημα όταν υποβληθούν οι προτιμήσεις σχολικών μονάδων από τους/τις εκπαιδευτικούς σε επόμενη φάση της διαδικασίας. Για την υποβολή δηλώσεων προτίμησης σχολικών μονάδων θα εκδοθεί εγκύκλιος της υπηρεσίας με προθεσμίες (μετά την ανακοίνωση των μεταθέσεων ΕΚΤΟΣ ΠΥΣΠΕ από το ΥΠΑΙΘΑ).

Προσωρινοί πίνακες μονάδων βελτίωσης / οριστικής τοποθέτησης ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ 2023-2024 (το αρχείο έχει φύλλα ανά ειδικότητα)