Βελτιώσεις / οριστικές τοποθετήσεις εντός ΠΥΣΠΕ

Ανακοινώνονται οι βελτιώσεις θέσεων και οριστικές τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών που αποφασίστηκαν στη σημερινή συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ Κορινθίας. Επισημαίνουμε ότι όλοι οι εκπαιδευτικοί που είτε άλλαξαν οργανική θέση είτε τοποθετήθηκαν για πρώτη φορά σε οργανική θέση, θα αναλάβουν υπηρεσία στη νέα τους θέση την 1η Σεπτέμβρη.

Εκπαιδευτικοί που βρίσκονταν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ (νεοδιόριστοι/ες 2022) και δεν κατέστη δυνατό να τοποθετηθούν σε οργανική θέση με βάση τη δήλωση προτίμησης που υπέβαλλαν, καλούνται να υποβάλλουν συμπληρωματική δήλωση σχολικών μονάδων έως την Τρίτη 27/6/2023 και ώρα 11:00 π.μ. στο tmprosopikou@dipe.kor.sch.gr με βάση τα εναπομείναντα οργανικά κενά (β’ φάση τοποθετήσεων)

Εκπαιδευτικοί που βρίσκονταν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ και ΔΕΝ υπέβαλλαν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων, θα τοποθετηθούν αυτοδίκαια από το συμβούλιο μετά και την ολοκλήρωση της β’ φάσης των τοποθετήσεων.

Πίνακας βελτιώσεων / οριστικών τοποθετήσεων ΓΕΝΙΚΗ

Πίνακας βελτιώσεων / οριστικών τοποθετήσεων ΕΙΔΙΚΗ